אהבת את האתר? שתף !

??
«StartPrev12NextEnd»
Megamind - מגה מוח Megamind - מגה מוח [ 2010 ] [ צפו:12940 ]
,תיאור הסרט: מגה מוח הוא מצחיק בצורה שטנית ולוקח את ז'אנר סרטי הגיבורי על לכיוון סאטירי בקומדיה משעשעת. מגה מוח הוא הנבל הכי מבריק שהעולם אי פעם ידע אך פחות מוצלח. במשך השנים הוא ניסה לכבוש את העיר התחתית בכל דרך שניתן להעלות על הדעת, אך כל ניסיון הביא לכישלון אדיר. תודות לגיבור העטוף בגלימה המכונה "מטרו גבר". הצטרפו אלינו ב5 בנובמבר אל סרט של גיבור על שידוע שכבר לא יהיה שוב אותו הדבר.

RED - אדום RED - אדום [ 2010 ] [ צפו:6729 ]
,תיאור הסרט: סרט המבוסס עפ"י הרומן הפולחני D.C, קומיקס גרפי שנוצר ע"י ו-וורן אליס האלי האמר, "האדום" זהו קומדיה משולבת עם פעולת חבלה בכיכובם של ברוס וויליס, מורגן פרימן, ג'ון מלקוביץ והלן מירן. פרוק, ג'ו, מרווין וויקטוריה היו אמורים להיות הסוכני C.I.A הטובים ביותר, אבל סוד שהם יודעים הפך אותם להיות סוכנים במטרה גבוהה. אחרי נסיון התנקשות, הם חייבים להשתמש בכל ניסיון קולקטיבי וערמומי ולעבוד בעבודת צוות ולהישאר צעד אחד לפני המתנקשים הקטלניים שלהם ולהישאר בחיים. בכדי להפסיק את הפעולה, הצוו

You again - את שוב You again - את שוב [ 2010 ] [ צפו:10958 ]
,תיאור הסרט: לא משנה כמה את לעולם לא תצליחי להתגבר על התיכון. מרני, יחצנית מצליחה חוזרת הביתה בשל החתונה של אחיה הגדול ומגלה שהוא מתחתן עם יריבתה הכי גדולה מהתיכון ששכחה בנוחות את כל הדברים הרקובים שהיא עשתה לפני הרבה שנים. ואז, כשהאמא של הכלה פורצת החוצה ואמא של מרני נפגשת גם כן פנים מול פנים עם יריבתה מהתיכון. הציפורניים נשלפות ופצעים ישנים מתחילים להיפתח בקומדיה מטורפת על מה קורה כשצריך להתאחד עם הבנאדם היחיד שאתה רוצה לשכוח.

Easy A - איכות גבוהה בקלות Easy A - איכות גבוהה בקלות [ 2010 - ארצות הברית ] [ צפו:7326 ]
,תיאור הסרט: אחרי שקר לבן קטן על איבוד בתוליה יוצא החוצה, נערה בתיכון עם חתיך נקי רואה את חייה במקביל כדמות מהסרט "THE SCARLET LETTER" שעליו היא לומדת בבית ספר, ותוך כדי היא משנה את מעמדה החברתי והכלכלי, ומנצלת את השמיעה לטובתה.

Alpha and Omega - אלפא ואומגה Alpha and Omega - אלפא ואומגה [ 2010 - America ] [ צפו:4011 ]
,תיאור הסרט: אז מה עושה את הטיול בכבישים לחוויה האולטימטיבית? נסיעה בטרמפים, עצירת משאיות, דובים עצבניים, קיפודים עוקצניים ואווז שמשחק גולף עם הברווז נושא כליו. פשוט תשאלו את קייט והמפרי, שני זאבים שמנסים לחזור כמחצית הביתה לאחר שנתפסו ע"י שומרי היער ששלחו אותם כמחצית הדרך מעבר למדינה. האמפרי הוא זאב אומגה. אשר מתבטא בהערכה מהירה, נמרץ ופיקח שמסתובב עם צוות ססגוני של זאבים וסנאים שאוהבים משחקי וידאו. קייט היא זאב אלפא, אשר מתבטאת בחובתה לעשות את הדבר הנכון, משמעת, ועין חדה להבחין

סרט Get Him to the Greek סרט Get Him to the Greek [ צפו:5861 ]
חברת הפצה: Universal Pictures
,תיאור הסרט: עלילות הסרט מבתבכת מרגע שעליו לטוס ללונדון ללוות את אחד הכוכבי המוזיקה לקונצרט בזמן מבלי להיכנס לצרות - שדווקא הכוכב מוזיקה מסבך אותו עוד יותר עם סמים , מין רוקנרול

Planet 51 - כוכב 51 Planet 51 - כוכב 51 [ צפו:5042 ]
,תיאור הסרט: " Planet 51 " כוכב שתושביו חיים בפחד מפלישת חייזרים. הפרנויה שלהם החל כאשר האסטרונאוט קפטן צ'ארלס "צ'אק" בייקר מגיעה מכדור הארץ. התיידד עם תושב מקומי צעיר, כדי לא להיתפס על מנת שיוכל לחזור לחללית שלו ולחזור הביתה.

17 Again - שוב בן 17 17 Again - שוב בן 17 [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: שוב בן 17 [ צפו:5852 ]
,תיאור הסרט: סרט שוב בן 17, סרט קומדיה שהתיחלה בשנת 1989 מייק אודונל הוא כוכב קבוצת כדורסל בתיכון, ההצלחה שלו בתחום הכדורסל הסתחררה, הציעו לו מלגה בקולג' ועתידו הייתה כבר מובטחת, אבל הוא מחליט לוותר על כל זה ולהתחתן עם סקרלט, אחרי שהיא מבשרת לו שהיא בהריון ממנו. כמעט 20 שנה לאחר מכן,ימיו הזוהרים של מייק כבר מאחוריו, הנישואים שלו עם סקרלט עלו על שרטון, ילדיו חושבים שהוא כשלון מהלך, בקשתו לקידום נדחה. יום ביומו מייק נוהג להרהר לו היה חוזר אחורה האם הוא היה בוחר אחרת, בוקר אחד הוא מתעורר ומג

Ghosts of Girlfriends Past - אקסיות לכל הרוחות Ghosts of Girlfriends Past - אקסיות לכל הרוחות [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: אקסיות לכל הרוחות [ צפו:4558 ]
,תיאור הסרט: סרט אקסיות לכל הרוחות , סרט קומדיה על צלם מפורסם קונור מד (מתיו מקונוהי) סדר עדיפויות שלו בחיים זה חופש, כייף ונשים, לא מזיז לו להיפרד מאינספור נשים בשיחת ועידה ובו זמנית לתכנן עוד דייטים. לקונור יש אח בשם פול שהוא יותר טיפס של רומנטיקה, אחיו עומד להתחתן, וקונור לועג על כל מה שקשור ברומנטיקה והורס לפול את מסיבת החתונה והורס את האווירה לאחרים, הוא פוגש שם בחברת ילדות ג'ני (ג'ניפר גארנר), הבחורה היחידה שנותרה חסינה לקסמו הידוע. לאחר שקונור הורס במו ידיו את המסיבה של אחיו, מ

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian - לילה במוזיאון 2 Night at the Museum: Battle of the Smithsonian - לילה במוזיאון 2 [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: לילה במוזיאון 2 : הקרב על סימת'וניאן [ צפו:3644 ]
,תיאור הסרט: לילה מטורף במוזיאון 2, הוא סרט קומדיה, על מאבטח (בן סטילר) שפרש ופנה להצלחה בעסק החדש שהקים, יום אחד החליט לבקר במוזיאון שבו עבד אז כמאבטח, ומתברר לו שבעל המקום שולח את המצגים לארכיון ובמקומם יוצבו מצגים מודרניים,הוא יוצא לעזרתם של המצגים הישנים שמובלים למתחם המוזיאון הגדול בעולם עם יותר מ136 מיליון פריטים באוספים, תחשבו אם יקומו לתחייה?! הכל מתחיל בטייסת האמריקאית מ1937 אמיליה הרייט ונמשך לאל קפונה וכו' וכו'...

Up - למעלה Up - למעלה [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: למעלה [ צפו:5223 ]
,תיאור הסרט: למעלה- זהו סרט אנימציה על זקן בשם קארל פרדריקסון בשנות ה70 שלו יוצא למסע למפלי גן העדן עם ביתו המרחף, ויחד איתו מצטרף אליו ילד מושבע של הצופים, הוא רוצה לעזור למען הקשישים כדי לקבל את אות הקשיש, במסע שלהם בבית מרחף הם מגיעים למפלי גן עדן ופוגשים בציפור נדירה, שאותה מחפש זקן אחר שהיה עוד מפורסם בשל היותו הרפתקן שהיה צעיר, קארל שהיה קטן העריץ אותו, והוא ההשראה שלו לטייל במפלי גן העדן.תסתכלו למעלה, אולי תראו בית מרחץ מעליכם?!, אם כן...צפו ב"למעלה".

The Proposal - ההצעה The Proposal - ההצעה [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: ההצעה [ צפו:4418 ]
,תיאור הסרט: ההצעה, סרט קומדיה על אשת עסקים מצליחה בשם מרגרט טייט (סנדרה בולוק), היא החלה את הקריירה שלה בחברה קטנה בקנדה לתאגיד ענק ומצליח בארצות הברית, אך יש לה בעיה לא קלה, אשרת הויזה שלה בארצות הברית עומד לפוג בעוד מספר ימים, ואם לא תמצא פתרון היא תאלץ לחזור לקנדה, העוזר האישי שלה אנדרו (רייאן רנולדס) הוא יעשה הכל בשבילה, אפילו להתחתן עימה, רק בשביל העבודה.

The Accidental Husband - בעל מזדמן The Accidental Husband - בעל מזדמן [ 2008 - ארצות הברית ,אנגליה ]
שם הסרט במקור: בעל מזדמן [ צפו:5328 ]
,תיאור הסרט: בעל מזדמן זהו סרט קומדיה על אישה בשם אמה (אומה תורמן) היא סופרת ויועצת יחסים בשידורי רדיו, היא מאמינה שהיא יכולה לדעת עבורך מיהו הגבר המושלם בשבילך. שבוע לפני החתונה שלה עם ריצארד שהוא בעצם "הגבר המושלם" שלה, אמה מגלה שהיא רשומה לגבר אחר בשם פטריק שהוא כבאי אש, פטריק רוצה לנקום באמה על כך שחברתו לשעבר עזבה אותו בגלל שייעצה לה לעזוב אותו.

Monsters vs. Aliens - מפלצות נגד חייזרים Monsters vs. Aliens - מפלצות נגד חייזרים [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: מפלצות נגד חייזרים [ צפו:2403 ]
,תיאור הסרט: סרט מפלצות נגד חייזרים- זהו סרט אנימציה על סוזן מרפי אשר פוגע בה מטאור עם חומר מחלל החיצון, היא גדלה באופן מפחיד ומגיעה לגובה של 49 רגל ו11 אינץ', הצבא מיד יוצא למתקפה ולוכד אותה וכולא אותה במתקן צבאי סודי, שם שוכנים מפלצות כגון דוק' ג'וק המבריק, החוליה החסרה- יצור חצי קוף וחצי דג, בוב הג'לי ועוד יצור שדומה לגולם. כאשר פולש לכדו"א חייזר הוא מתחיל לפשוט על הארץ בסערה, והמפלצות יחד עם סוזן יוצאים למשימה, להשמיד את החללית ואת החייזר המאיים להשמיד את העולם.

Sunshine Cleaning - סאנשיין בע Sunshine Cleaning - סאנשיין בע"מ [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: סאנשיין בע"מ [ צפו:2937 ]
,תיאור הסרט: סאנשיין בע"מ  זהו סרט על אם חד הורית ועל אחותה הלא אחראית אשר פותחות עסק לשירותי ניקיון לזירות פשע, במטרה לגייס כסף לבנה שילך לביה"ס פרטי, הסרט כולו מבוסס על הומור, אהבה עם הרבה טעויות.

The Great Buck Howard - באק האוורד הגדול The Great Buck Howard - באק האוורד הגדול [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: באק האוורד הגדול [ צפו:3581 ]
,תיאור הסרט: סרט באק האוורד הגדול מבוסס על סטודנט צעיר מלוס אנג'לס שעזב את לימודי המשפטים ועונה למודעת דרושים שפרסם הקוסם הגדול באק הארווד, למרות שהסטודנט נורא סקפטי לגביו, הוא מחליט שזו עבודה שתעניק לו שינוי מהשגרה המשעממת שלו.

I Love You, Man - אני אוהב אותך, גבר I Love You, Man - אני אוהב אותך, גבר [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: אני אוהב אותך, גבר [ צפו:5346 ]
,תיאור הסרט: אני אוהב אותך, גבר סרט קומדיה על בחור בשם פיטר קלאבן (פול ראד), שחתונתו הולכה וקרבה אך ללא שושבין, הוא יוצא לסדרת מפגשים עם חברים במטרה למצוא שושבין,כשהו פוגש את סידני פייף (ג'ייסון סיגל) הוא בטוח שהוא החבר המושלם, סידני הוא טיפס מצחיק וההיפך מפיטר, אך למרות הכל הוא יוצר מצבים לא נעימים מול ארוסתו זואי, האם הם יחיו בעושר ואושר?!

Race to Witch Mountain - המירוץ להר המכשפות Race to Witch Mountain - המירוץ להר המכשפות [ 2009 - ארצות הברית / אנגליה ]
שם הסרט במקור: המירוץ להר המכשפות [ צפו:4799 ]
,תיאור הסרט: המירוץ להר המכשכפות זהו סרט פנטזיה על נהג מונית בשם ג'ק ברונו (דווין ג'ונסון) שפתאום יוצא למסע הרפתקאה כאשר נערה בשם שרה (אנה סופיה רוב) ונער בשם סת' (אלכסנדר לודוויג) נוסעים במוניתו, מתברר שאלה לא סתם נערים רגילים, יש בידיהם כוחות על טיבעיים וכי העולם מוטל על כתיפהם, וזאת רק אם הם יצליחו לפענח את סודות החבויים שנמצאים בהר המכשפות.

Miss March - מיס מרץ Miss March - מיס מרץ [ 2009 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: מיס מרץ [ צפו:7819 ]
,תיאור הסרט: מיס מרץ, זהו סרט על איש צעיר שהתעורר מקומה לאחר 4 שנים שמע שחברתו מעוד ימי התיכון היא מפורסמת בעיתוני מגזין של גברים, הוא וחבר שלו החובב סקס נוסעים למסע מחוץ למדינה על מנת להשיב את הבחורה לחיקו.

Phoebe in Wonderland - פיבי בארץ הפלאות Phoebe in Wonderland - פיבי בארץ הפלאות [ 2008 - ארצות הברית ]
שם הסרט במקור: פיבי בארץ הפלאות [ צפו:3571 ]
,תיאור הסרט: פיבי בארץ הפלאות זהו סרט פנטזיה על ילדה קטנה בשם פיבי שמסרבת להיות ממושמעת. פיבי שהוגבלה על ידי חוקי העולם שמסביבה מחפשת הארה מהמורה לדרמה שלה בבית הספר.

«StartPrev12NextEnd»
Copyright © 2006-2008 Joomitaly.com - Powered by Siloos